A BRANDLOVE COMPANY

Wij zijn TRUE Communications. Een bureau met de reputatie om creatieve concepten te bedenken, en deze uit te werken tot in het kleinste detail. Dat doen we met liefde. Zodat jij aansluiting kan vinden met je doelgroep. Hieronder een overzicht van onze mensen die je daarbij graag helpen.

Laura Foppen

Designer

055 578 73 78
laura@iamtrue.nl

erik jager

Erik Jager

Account & Strategie

+31 (0)6 51 02 41 61
erik@iamtrue.nl

Wiegert Schouten

DTP'er

055 578 73 78
wiegert@iamtrue.nl

Geurt Kok

Directeur

+31 (0)6 53 36 90 46
geurt@iamtrue.nl

jeanet kok

Jeanet Kok

Personeel & Organisatie

055 578 73 78
jeanet@iamtrue.nl

dimitri reijniers

Dimitri Reijniers

Creative Director

055 578 73 78
dimitri@iamtrue.nl

Joris Kwast

Account & Project

055 578 73 78
joris@iamtrue.nl

leonie van den brink

Leonie van den Brink

Art Director

055 578 73 78
leonie@iamtrue.nl

Arthur Gerritsen

Arthur Gerritsen

Accountmanager

+31 (0)6 209 900 42
arthur@iamtrue.nl

henriëtte ouwendorp

Henriëtte Ouwendorp

Financiële Administratie

055 578 73 78
henriette@iamtrue.nl

Tieneke Ament

Front-end developer

055 578 73 78
tieneke@iamtrue.nl